*
*
*
*
*
*
*
SKOLOTĀJU/KLASES AUDZINĀTĀJU APTAUJAS REZULTĀTI!!!
Sākot no 29.marta līdz 26.aprīlim RIC Oranžs organizēja SKOLOTĀJU/KLAŠU AUDZINĀTĀJU APTAUJU par brīvā laika un klašu pasākumu organizēšanu un plānošanu. Aptauja ir noslēgusies un rezultāti ir apkopoti. Laimīgos balvu ieguvējus varat meklēt šei!


Aptauja paredzēja apkopot skolotāju/klašu audzinātāju viedokli, par skolēnu brīvā laika pasākumiem, kopīgiem klašu pasākumiem, ekskursijām, pārgājieniem u.c. Aptauja paredzēja arī iegūt informāciju par pasākumu izvēli, galamērķu izvēli, klašu pasākumu plānošanu. Skolotājiem, piedaloties aptaujā, bija lieliska iespēja laimēt balvas gan sev, gan savām klasēm. Katram 50. respondentam individuālās balvas nodrošināja Latvijas Valsts Meži un maizes ceptuve "Lāči". Savukārt Radošo ideju centrs Oranžs dāvāja iespēju 3 klasēm apgūt 6 stundu komandas saliedēšanas kursu programmas, Rīgas Zoodārzs dāvāja iespēju 3 klasēm bez maksas apmeklēt Rīgas Zoodārzu. Fantastisku balvu piedāvāja Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, dāvājot 1 klasei bezmaksas apmekējumu.
Uzvarētāji tika noteikti izlozes kārtībā 2011. gada 27.aprīlī.
Balvu ieguvēji:
APTAUJAS BALVU IEGUVĒJI!

APTAUJAS REZULTĀTI!


PAPILDINFORMĀCIJA TIEM, KAS LAIMĒJUŠI BALVAS!

Tie, kas laimējuši Latvijas Valsts Mežu grāmatu "... Lecam mežā!" balvu var saņemt Rīgā, A.Deglava ielā 61/k-1. Tie, kas nav rīdzinieki, balvu varēs saņemt pa pastu! Lūgums atsūtīt laimējušajiem savu pasta adresi uz e-pastu: info@orangeric.lv.

Tie, kas laimējuši maizes ceptuves "Lāči" ielūgumu, lūgums sazināties ar maizes ceptuves "Lāči" kontaktpersonu, Līgu Valdheimu, pa tel. 67933228, 29256676, vai e-pastu: liga.valdheima@laci.lv.

Tie, kas laimējuši balvas saviem klases kolektīviem, lūdzu sazinieties ar RIC "Oranžs" pārstāvi Gati Kalniņu personīgi, pa tel. 29457378, vai e-pastu: info@orangeric.lv!

Lai Jums piedzīvojumiem bagāts mācību gada noslēgums!
*
*
*
*
*
*

*
*
*