*
*
*
*
*
*
*

JAUNA DZIMŠANAS DIENAS PROGRAMMA!
HEI! Ja vēlies aktīvi, interesanti, radoši un brīvā dabā pavadīt savu dzimšanas dienu, tev noteikti derēs šī, superīgi atraktīvā, dzimšanas dienas programma.
thumb

Jaunums!!! RADOŠI MĀRKETINGA RISINĀJUMI!
RIC "Oranžs" sākot ar 2008.gada sākumu piedāvā dažādus radošus risinājumus mārketinga jomā. Par pakalpojumu klāstu interesēties sūtot e-pastu: info@orangeric.lv, vai zvanot: 29457378.

Dažādas nometņu programmas uzņēmumiem 2010. gada sezonā!
RIC "Oranžs" - sadarbībā ar Latvijas Nometņu Asociāciju piedāvā dažādas nometņu programmas uzņēmumu darbinieku bērniem un pašiem darbiniekiem. Piedāvājam gatavas programmas uz 7 vai 10 dienām. Pilnībā komplektējam pedagoģisko sastāvu un veicam nometnes reģistrācijas procesu. Dalībnieku skaits nometnēs sākot no 10 dalībniekiem vienā nometnē. Par iespējām pasūtīt nometni savu uzņēmumu darbinieku bērniem vai pieaugušajiem interesēties pie RIC "Oranžs" projektu vadītājiem - info@orangeric.lv, vai pa tel. 29457378.

DAŽĀDI AKTĪVĀ TŪRISMA PAKALPOJUMI!
RIC "Oranžš" piedāvā tūrisma atrakciju nomu dažādiem pasākumiem un sporta spēlēm. Piedāvājam atrakcijas, instruktorus un atsevišķi arī tūrisma ekipējuma nomu. Tāpat arī piedāvājam organizēt dažādas tūrisma dienas, dienas un nakts ekstrēmos pārgājienus, tūrisma pamatu apmācības programmas! Detalizētāku informāciju varat iegūt pie RIC "Oranžš" projektu vadītājiem - info@orangeric.lv, 29457378.

Tūrisma atrakciju piedāvājums

<< Iepriekšējie 1 2 3 4 5 Nākamie >>

*
*
*
*
*
*

*
*
*